Dziękujemy mieszkańcom 1. części ról Hoboty i Gwiżdże za posprzątanie świątyni oraz porządki wokół niej. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców 2. części tych ról.

Ofiarę na kościół złożyli rodzice Piotra Zająca przy okazji chrztu dziecka.

Wczoraj rozpoczęliśmy w naszej wspólnocie nabożeństwa różańcowe. Będziemy je odprawiać codziennie o godz. 17.15, a w niedzielę o godz. 15.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Postarajmy się, aby w tym pięknym nabożeństwie uczestniczyła przynajmniej jeden raz cała rodzina.

W środy października Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie odprawiana przed mszą św. wieczorną.

W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek Godzina Święta o 16.30 i spowiedź św. Zapraszamy zwłaszcza dzieci z klas 4 i kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 8.

W piątek msza św. wynagradzająca za grzechy przeciwko Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 7.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 16.30.

Na mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 8. Po mszy św. spotkanie dla młodzieży w kościele.

Zbiórka kandydatów na ministrantów we wtorek o 16.30. Lektorów i ministrantów zapraszamy w sobotę na godz. 10.00. Próba scholi parafialnej „Śnieżnej Pani” w sobotę o godzinie 10.00.

Ogłoszenie, o które zostaliśmy poproszeni:

Stowarzyszenie Radia „Ain Karim” w Skomielnej Czarnej zaprasza na uroczyste rozstrzygnięcie XIII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „O kwiat dziewięćsiła”, który odbędzie się w przyszłą sobotę, 8 października br. o godz. 16.00, w sali parafialnej w Skomielnej Czarnej.
W programie m.in. ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród i recytacja wierszy laureatów; a także imprezy towarzyszące: koncert wokalno-muzyczny uczniów szkoły muzycznej w Krzczonowie i wystawa znaczków pocztowych i monet ze zbiorów ks. dr. Jacka Ryłko pt. Wielcy Polacy – pisarze i poeci.

Wszystkim świętującym w tym tygodniu dzień urodzin, imienin oraz różnego rodzaju rocznice i jubileusze, składamy najlepsze życzenia. Wśród solenizantów tego tygodnia jest p. Teresa Hans, założycielka i prowadząca scholę Śnieżnej Pani. Niech Bóg otacza was swoją opieką na drogach codzienności, obdarza radością i pokojem oraz umacnia w trudach i przeciwnościach.
Błogosławionej niedzieli i owocnego tygodnia.