Dziękujemy mieszkańcom ról: Luberdy, Łocki i Morgi za posprzątanie świątyni, skoszenie trawy wokół kościoła i plebanii oraz za złożoną ofiarę na kościół. O porządki w tym tygodniu prosimy mieszkańców ról: Pod Lasem, Przysop i Dział Wyżny, które podzieliliśmy na 2 części.

Przypominamy, że w okresie wakacyjnym – ze względu na trwające prace przy malowaniu polichromii – msze św. w ciągu całego tygodnia są odprawiane tylko wieczorem o godzinie 19.00.

Kancelaria w wakacje jest czynna: poniedziałek; środa i czwartek bezpośrednio po mszy św. wieczornej do godziny 20.00. W sobotę rano od 8.00 do 9.00. Sprawy pogrzebowe przyjmujemy o każdej porze, a sprawy małżeńskie po indywidualnym umówieniu się z księdzem.

We środę – 11 lipca – w ramach trwającej Nowenny Jubileuszowej z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości w modlitwie różańcowej i podczas nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będziemy się modlić w intencji Ojczyzny.

Na malowanie świątyni ofiary złożyli: pewna osoba, prosząca o anonimowość; Kazmierz Gospodarczyk z rodziną. Wszystkim parafianom, którzy swoją modlitwą, oraz darem materialnym wspierają tę inwestycję z całego serca dziękujemy. Za tydzień składka przeznaczona na malowanie kościoła.

Dziękujemy także Zofii Omylak i Krystynie Luberda za ofiary złożone na kościół.

Próby scholi odbywać się będą w sobotę o godz. 10.00. Zapraszamy dziewczynki i chłopców, którzy chcą dołączyć do tej rozśpiewanej grupy.

W doczesnych próbach Pan Jezus wspiera św. Pawła: „Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali”. Niech łaska Boża mobilizuje nas w każdym dniu wakacji.