Dziękujemy mieszkańcom 1. części roli Bierówki za posprzątanie świątyni i porządki wokół kościoła. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców 2. części tej roli. Na prośbę sprzątających, uprzejmie prosimy o niewykładanie nóg na klęczniki w ławkach.

Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00, 11:00; 13:00; 15:30 i 17:00. Papież Franciszek udzielił prawa uzyskania przez cały listopad odpustu zupełnego za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w intencji Zmarłych. Zachęcamy także do codziennego udziału w mszy świętej (rano lub wieczorem) i ofiarowania Komunii Świętej w intencji Zmarłych, a szczególnie dusz w czyśćcu cierpiących.

Dziś, po zakończeniu mszy świętej o godzinie 13.00 zostanie wystawiony Najświętszy Sakrament. Adoracja w ciszy do godziny 15.00. Razem z członkiniami Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym będziemy modlić się za dusze w czyśćcu cierpiące.

Dzisiaj także, po każdej mszy świętej będziemy mieli okazję wesprzeć materialnie rodzinę pogorzelców z Więciórki, która w pożarze straciła większość swojego dobytku: maszyny rolnicze, zwierzęta i plony. Za dobro, które zawsze wraca – dziękujemy.

Jutro Dzień Zaduszny. Msze św. o godzinie 7:00; 9:00; 18:00; 19:30. Od jutra do 8 listopada o godzinie 17:15 będziemy odmawiali Koronkę do Bożego Miłosierdzia, którą połączymy z wypominkami jednorazowymi.

Na renowację ołtarza ofiarę złożyli: Srebrni Jubilaci: Małgorzata i Janusz Dziubras z okazji 25-lecia małżeństwa; Katarzyna i Franciszek Trybała; Aniela Makusek; pewna rodzina z roli Madonie; Czesława i Ludwik Zięba; pewna rodzina; Piotr Pindel z rodziną oraz dwie anonimowe osoby. Bóg zapłać! Wszystkim Parafianom dziękujemy za troskę o piękno naszej świątyni.

Kalendarz liturgiczny:
Środa – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.
W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek Godzina Święta od 16:00. W piątek okazja do spowiedzi od godz: 16:45 do godz: 18:00.

Przyszła niedziela to Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Zbiórka do puszek na Fundusz Organizacji „Kościół w potrzebie”.

Wójt Gminy Tokarnia informuje, że w dniu 3 listopada (w najbliższy wtorek) odbędzie się na terenie Gminy Tokarnia zbiórka elektrośmieci. Wyłącznie zużyty sprzęt elektryczny, elektroniczny i AGD należy wystawiać do godziny 8 rano na parkingu przy Urzędzie Gminy.

We wtorek odbył się pogrzeb + Zofii Proszek. Polećmy naszą Zmarłą Siostrę Bożemu Miłosierdziu.

Solenizantkom, solenizantom tego tygodnia oraz Jubilatom składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli. Dużo zdrowia.