Dziękujemy mieszkańcom Domu Nauczyciela, Państwu Kowalikom oraz mieszkańcom Ośrodka Zdrowia, Apteki i Szkoły za posprzątanie świątyni, za porządki wokół niej i za złożoną ofiarę na kościół.

Dziękujemy nowożeńcom za dofinansowanie zakupu kwiatów, którymi zostały przyozdobione nasze ołtarze oraz za ofiarę złożoną na potrzeby kościoła.

O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców Osiedla Górnego, które podzieliliśmy na 4. części.

Ofiarę na kościół złożyli również narzeczeni: Aneta Dziubras i Jarosław Witkowski.

W imieniu całej Parafii, dziękujemy Gospodyniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Więcierży za przekazanie pięknego wieńca dożynkowego podczas tegorocznych Dożynek Gminnych.

Dziękujemy p. Agacie Pęcek, p. Małgorzacie Dziubras i p. Natalii Trybale za prace pielęgnacyjne w ogrodzie parafialnym i przy stawie. Dziękujemy p. Rafałowi Hanusiakowi za udostępnienie myjki ciśnieniowej do umycia kamiennego ogrodzenia przy kościele.

Jutro Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze święte o 7.00, 9.00, 18.00 i 19.30. Są jeszcze dwie wolne intencje na 9.00 i 19.30.

Spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego 30 minut przed mszą św. o godz. 7.00 i 9.00 oraz po południu od godz. 17.00 do 18.00. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Okazja do spowiedzi codziennie przed mszą świętą.

We środę wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła. W czwartek, wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

Wójt Gminy zawiadamia, że 1 września 2024 r. o godz. 10.00 w lokalu Kliszczackiego Centrum Kultury odbędzie się zebranie mieszkańców Tokarni, na którym zostanie dokonany wybór sołtysa wsi Tokarnia oraz Rady Sołeckiej.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia, Czcigodnym Jubilatom, a szczególnie nowożeńcom, którzy wczoraj stanęli na ślubnym kobiercu składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień.

Wszystkim Gościom, łączącym się poprzez przekaz transmisji internetowej oraz naszym Parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia i udanych wakacji.