Trwamy w radości z narodzin Chrystusa, obchodząc drugą niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Modlimy się dzisiaj, aby Bóg napełnił cały świat swoją chwałą i ukazał się wszystkim narodom.

Dziękujemy mieszkańcom 4. części roli Dziubras Górny za posprzątanie świątyni, porządki wokół niej oraz za złożoną ofiarę na kościół. W tym tygodniu o sprzątanie kościoła prosimy mieszkańców 1. części roli Kostruchy, którą podzieliliśmy na 3 części.

Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

Ofiarę na kościół złożyli: Stanisław Proszek. Bóg zapłać.

Od 3 stycznia będziemy zapraszali na mszę świętą o godz. 18.00 przedstawicieli rodzin z poszczególnych ról, aby wspólnie prosić Boga o błogosławieństwo dla naszych rodzin. Tak, jak w ubiegłym roku Ci, którzy będą mieli takie pragnienie będą mogli tradycyjnie złożyć przy tej okazji dar materialny przeznaczony na kościół.

Po zakończeniu mszy świętej przedstawiciele rodzin zabiorą ze sobą do domu książeczki przygotowane przez naszą służbę kościelną. Złożona przy tej okazji ofiara niech będzie wyrazem naszej wdzięczności za ofiarną posługę służby kościelnej i wynagrodzeniem za całoroczną pracę pana organisty i pana kościelnego w naszej parafii.

3 stycznia 2022 poniedziałek
Dziubras Górny, Kostruchy, Madonie, Kusiki, Mizery

4 stycznia 2022 wtorek
Chlebierzówka, Molusy, Guzówka, Koty, U Lipki, Polana, Zamki, Hanuski, Knapy

5 stycznia 2022 środa
Blychy, Osiedle Dolne, Dom Nauczyciela, Ośrodek Zdrowia, Szkoła, Dziołek, Jątyki, Perły, Domy nad Kacprem, Pawlaki, Kiełtyki, Durki, Bugaje

W czwartek, 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Porządek mszy świętych, jak w niedzielę: 7:00, 9:00, 11:00 i 15:30. Godzina Święta i adoracja z racji pierwszego czwartku miesiąca w intencji kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie do pracy w krajach misyjnych o godzinie 15:00.

Jednocześnie jest to Dzień Pomocy Misjom i Misyjny Dzień Dzieci. Ofiary składane do puszek w tym dniu zostaną przeznaczone na cele misyjne.

7 stycznia 2022 piątek
Domy pod Lasem, Przysop, Dział Wyżny, Dział Niżny, Jurczaki, Debenosy, Kudły, Kasperki, Kanie

Z racji pierwszego piątku miesiąca spowiedź od godziny 16:30.

W najbliższą niedzielę, 9 stycznia, przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.

10 stycznia 2022 poniedziałek
Dziury, Kocury, Proszki, Fuły, Młyny, Tarnów, Przymiarki, Florki, Na Wysokiej, Barnasiówka, Za Górą, Morgi, Luberdy, Łocki

11 stycznia 2022 wtorek
Granica, Parchule, Brzegi, Urbany, Hoboty, Gwiżdże

12 stycznia 2022 środa
Zagrody, Dziubras Dolny, Kluski, Szewcy, Osiedle Górne

13 stycznia 2022 czwartek
Wierdonki, Gębki, Bierówki, Bryle

Harmonogram mszy św. kolędowych na stronie internetowej www.parafiatokarnia.pl

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Józefa Proszka. Polećmy duszę Zmarłego Brata Bożemu Miłosierdziu.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia oraz Czcigodnym Jubilatom składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego świętowania.