W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Zbigniewa Kubowicza. Polećmy duszę Zmarłego Brata Bożemu Miłosierdziu.

Dziękujemy mieszkańcom roli Bugaje za posprzątanie świątyni, porządki wokół niej i za złożoną ofiarę na kościół. Dziękujemy nowożeńcom za dofinansowanie zakupu kwiatów. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców ról: Chlebierzówka, Molusy i Guzówka.

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 15. Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Rozpoczynamy do wsłuchując się w słowa Syna Bożego, Jezusa zmartwychwstałego, który nam – jak kiedyś uczniom idącym do Emaus – wyjaśnia Pisma. Zawarte w nich Słowo Boże otwiera nam oczy i serca, abyśmy widzieli i rozumieli działanie Boga w naszym codziennym życiu.

Jutro w kalendarzu liturgicznym obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika. Dzisiaj, w Krzeczowie odpust parafialny. Suma odpustowa o godz. 11.00.

Dzisiaj, po mszy św. o godz. 9.00 rozstrzygnięcie konkursu na krzyż wielkanocny.

W następną niedzielę o godzinie 13.00 zostanie odprawiona msza święta dziękczynna z okazji jubileuszu 25. lat profesji zakonnej naszej Parafianki s. Grażyny Kluski, Salwatorianki. Uroczystości przewodniczyć będzie bp Tadeusz Lityński, Ordynariusz Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. Podczas mszy świętej dziękczynnej wraz z rodziną we wspólnocie parafialnej będziemy dziękować Bogu za łaskę powołania s. Grażyny do życia zakonnego w salwatoriańskiej rodzinie zakonnej. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym dziękczynieniu i zachęcamy do modlitwy w intencji Czcigodnej Jubilatki.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

Działająca przy Kliszczackim Centrum Kultury Grupa Teatralna TREMO zaprasza nas na godzinę 19.00 na przedstawienie „ŚWIĘTOWANIE – Historie z kłamstwem w tle” w reżyserii Beaty Kiełbowicz. Sala widowiskowa KCK Tokarnia. Wstęp wolny.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia; Czcigodnym Jubilatom, nowożeńcom, którzy wczoraj stanęli na ślubnym kobiercu składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego świętowania.