Tą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. To czas refleksji, modlitwy i starań, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa mogli wspólnie świadczyć o Bogu.

Dzisiejsza składka z racji 3. niedzieli miesiąca przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.

Dziękujemy mieszkańcom 2. części roli Dziubras Dolny za posprzątanie świątyni i złożoną ofiarę na kościół. O porządki w sobotę prosimy mieszkańców 3-ej części tej roli, którą podzieliliśmy na 4 części.

W czwartek obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka. W duchu wiary i szacunku okazujmy im wdzięczność oraz gotowość pomocy, a modlitwą wspierajmy żyjących i orędujmy za zmarłymi.

W przyszłą niedzielę, tj. 24 stycznia schola „Śnieżnej Pani” zaprasza na 17.00 do naszego kościoła na wspólne, rodzinne kolędowanie.

Przy okazji wizyty duszpasterskiej ofiary na kościół złożyli mieszkańcy ról: Bierówki i Bryle: Judyta i Krzysztof Surlas; Stanisław i Anna Zembol; Tadeusz Bierówka z rodziną; Iwona i Adam Bierówka; Zofia Słonina; Grzegorz Zembol z rodziną; Stanisław Bierówka; Tadeusz Zębol z rodziną; Józef Słonina z rodziną; Władysław Romaniak z rodziną; Danuta i Józef Romaniak; Mieczysław Bierówka z rodziną; rodzina Korabików; rodzina Hobotów; rodzina Szczepaniaków i Bierówków; Jadwiga Słonina z rodziną; rodzina Zębol; rodzina Mirek; Rafał Romaniak z rodziną; Martyna Romaniak z rodziną; Roman Romaniak z rodziną; rodzina Kobiałków, rodzina Ostój; rodzina Spyrków; rodzina Ostój; rodzina Jochymików; Czesława Gwiżdż; Genowefa i Edward Bierówka; rodzina Proszków; rodzina Borowy.

Durki, Kiełtyki i Bugaje: Ludwik Zięba z rodziną; Krzysztof Drążyk; rodzina Ulamniec i Maj; Anna Bednarz; Mieczysław Tajs z rodziną; Janina Hanusiak; Grzegorz Zadora z rodziną; rodzina Drążyk i Wróbel; Jacek Polaniak z rodziną; rodzina Paryła; Małgorzata i Adam Tajs z rodziną; rodzina Hanusiak i Żyła; Jacek Kowalik z rodziną; rodzina Chrzanowskich; Stanisław Filipek z rodziną; rodzina Wojtasik; rodzina Proszek; Jadwiga Bargiel z rodziną; Tadeusz Durek z rodziną; Maria Mizera z rodziną; Krzysztof Durek z rodziną; rodzina Sikorów.

Gwiżdże i Hoboty: Marian Gwiżdż z rodziną; Andrzej Gwiżdż z rodziną; Urszula Żbik z rodziną; Maria i Tadeusz Hobot; Joanna i Łukasz Ostrowscy; Małgorzata i Łukasz Hobot; rodzina Trybałów; Zofia i Stanisław Hobot; rodzina Proszków; Antoni Durek z rodziną; Monika Hanuszek z rodziną; Jolanta i Bogdan Zięba; Ryszard Gwiżdż z rodziną; rodzina Proszkowców; Józefa Hobot; rodzina Cudak; rodzina Dyrcz; Czesława Kluska; Piotr Hobot z rodziną; Wiesław Gościej z rodziną; Tomasz Szymanik; rodzina Jabcoń; rodzina Filipków; Halina i Tadeusz Bierówka; rodzina Janickich; pewna rodzina; rodzina Hobotów; rodzina Zadorów; Barbara i Andrzej Hobot; Bogdan i Dorota Hołda; Stanisław i Jadwiga Filipek.

Knapy: Dariusz i Emilia Ulmaniec; Józef i Alicja Makusek; Dorota i Mariusz Kluska; Krystyna i Bogdan Gierat; Józefa i Mieczysław Jurczak; rodzina Makuch; Anna i Władysław Czarnul; rodzina Strzebońskich; Małgorzata i Wojciech Kołodziej; Jan Piaszczak z rodziną; Agnieszka Piaszczak z rodziną; rodzina Mleczek; rodzina Mikołajczyk; rodzina Kołodziej; rodzina Obajtek; rodzina Mizera; rodzina Mirek i Pęcek; rodzina Kołodziej i Czapnik; rodzina Drążyk; rodzina Hanusiak; Piotr Hanusiak z rodziną; rodzina Zając; rodzina Kosek; rodzina Michalak i Hodana; rodzina Zębol; Józef Hanusiak z rodziną; Lucyna i Krzysztof Mirek; Bogusława Kołodziej; rodzina Pajka; rodzina Kaleta; rodzina Bargiel; rodzina Kluska; rodzina Ptak; rodzina Piaszczak; rodzina Sroka; Helena i Bogdan Wnęk; Ewa i Wojciech Korabik; pewna osoba.

Polana, Zamki i Hanuski: rodzina Majerek; rodzina Kosek; rodzina Hanusiak; Mieczysław Wróbel z rodziną; Józef Hanusiak z rodziną; rodzina Wróbel; Stanisław Wrona z żoną; Walenty Dziubras; rodzina Syrek; rodzina Hanusiak; rodzina Pindel; rodzina Büttner; rodzina Dyrcz; rodzina Róg.

Jurczaki, Kudły, Debenosy, Kasperki i Kanie: Adam Pęcek z rodziną; Anna i Tadeusz Gawlak; Mieczysław Leśniak z rodziną; Józefa i Tadeusz Gawlak; pewna rodzina; rodzina Romaniak; Stanisław Jurczak; Katarzyna i Krzysztof Korzeń; Halina i Tadeusz Jurczak; Urszula i Tomasz Romaniak; Franciszek Kania z rodziną; Tadeusz Kania z rodziną; Maria i Stanisław Kania z rodziną; rodzina Pasieka; Emilia i Adam Kosek; Maria i Stanisław Korabik; rodzina Bierówka; Józef i Maria Korabik; rodzina Polaniak; Maria i Franciszek Jędrocha; Wojciech Jędrocha z rodziną; Anna Pachura; rodzina Cudak; Danuta Pachura; rodzina Kluska; Władysław i Franciszek Bierówka; Krystyna Romaniak; rodzina Jugowiec; rodzina Winter, Pasieczni i Fita; rodzina Kukiełka; rodzina Proszek; rodzina Radoń; rodzina Romanowskich; Maria i Antoni Mirek; Elżbieta i Krzysztof Mikołajczyk; Lidia i Krzysztof Misiura; Tadeusz Wróbel z rodziną.

Dziubras Górny i Kostruchy: Anna i Piotr Kiełtyka, Michalina i Józef Kiełtyka.

Wszystkim darczyńcom wyrażamy naszą wdzięczność za złożone ofiary.

Przypominamy, że z racji kolędy Msze św. w naszym kościele odprawiamy rano i wieczorem w środy, piątki i soboty. W pozostałe dni tygodnia tylko o godzinie 6.30.

Harmonogram kolędy:

18 stycznia (poniedziałek) – od godziny 8.00: role Kluski i Szewcy

19 stycznia (wtorek) – od godziny 8.00: rola Gębki

20 stycznia (środa) – od godziny 8.00: role Dziołek, Jątyki, Perły, Pawlaki, Domy nad Kacprem

21 stycznia (czwartek) – od godziny 8.00: role Dział Niżny, Dom pod Brzegiem, Przymiarki, Tarnów, Młyny

22 stycznia (piątek) – od godziny 8.00: role Chlebierzówka, Molusy, Guzówka, Koty, U Lipki

23 stycznia (sobota) – od godziny 8.00: role Madonie, Kusiki, Mizery

Św. Paweł podkreśla: „Wszystkim zaś objawia się Duch dla wspólnego dobra”. Niech wspólne wołanie do Ducha jedności przybliża pojednanie wszystkich chrześcijan.