Dziękujemy mieszkańcom 1. części roli Fuły za posprzątanie świątyni, porządki wokół niej i za złożoną ofiarę na kościół. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy młodzież przygotowującą się do bierzmowania pod nadzorem swoich rodziców.

Dziękujemy rodzicom Emilii Wilgierz za ofiarę na kościół przy okazji chrztu dziecka.

Od dzisiejszej niedzieli do 20 kwietnia w Kościele katolickim w Polsce już po raz 16. obchodzimy Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Rozpoczyna go Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Przedmiotem wspólnotowej lektury będą tym razem fragmenty Dziejów Apostolskich. Zachęcamy do lektury w naszych domach i rodzinach.

We wtorek o godz. 19.30 próba liturgiczna dla kandydatów do bierzmowania.

W czwartek zapraszamy ósmoklasistów razem z rodzicami na mszę świętą o godz. 18.00, a w piątek na mszę świętą wieczorną razem ze świadkami bierzmowania. Okazja do spowiedzi przed Sakramentem Bierzmowania w czwartek i piątek od godz. 17.30.

W najbliższą sobotę, młodzież naszej parafii przyjmie na uroczystej mszy świętej o godzinie 11.00 Sakrament Bierzmowania z rąk bp. Jana Zająca. Módlmy się w intencji kandydatów do bierzmowania o siły i światło Ducha Świętego w życiu i podejmowanych wyborach.

W Dzień Świętości Życia 48 osób z naszej parafii podjęło Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Oby starania milionów ludzi dobrej woli zaowocowały jeszcze większą ochroną życia osób nienarodzonych.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Modlitwy o Powołania Kapłańskie. Niech nie zabraknie naszej indywidualnej modlitwy za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, także z naszej parafii.

Starosta Myślenicki oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Myślenicach zapraszają do udziału w VIII Myślenickich Targach Pracy, które odbędą się w czwartek 18.04.2024r., w g. 9:00 – 12:00, w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół Techniczno Ekonomicznych im. Mikołaja Reja przy ul. Żeromskiego 17 w Myślenicach.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia; Czcigodnym Jubilatom, nowożeńcom, którzy wczoraj stanęli na ślubnym kobiercu składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.