Dziękujemy młodzieży bierzmowanej i ich rodzicom za posprzątanie świątyni i porządki wokół niej. O przygotowanie kościoła w tym tygodniu prosimy mieszkańców 2. części roli Fuły.

Dziękujemy rodzicom młodzieży bierzmowanej za złożony podczas Bierzmowania dar ołtarza.

W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Modlitwy o Powołania Kapłańskie. Niech nie zabraknie naszej indywidualnej modlitwy za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie, także z naszej parafii.

We wtorek, uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika. Odpust w Krzeczowie.

W czwartek, święto św. Marka, ewangelisty. To dzień imienin abpa Marka Jędraszewskiego, Metropolity Krakowskiego, którego polecamy Waszym modlitwom.

W czwartek o godz. 18.00 w kościele parafialnym w Skomielnej Czarnej kolejne spotkanie z cyklu „Spotkanie dla kobiet na poziomie serca”. Konferencję pt. „o zaufaniu do siebie i trudnych wyborach – świadectwo” wygłoszą Renata i Grzegorz Czerwiccy.

Solenizantkom, Solenizantom tego tygodnia; Czcigodnym Jubilatom, nowożeńcom, którzy wczoraj stanęli na ślubnym kobiercu składamy najlepsze życzenia: wielu Bożych łask oraz opieki Pani Tokarskiej na każdy dzień. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli.