Dziękujemy ks. Krzysztofowi i p. Stanisławowi za posprzątanie świątyni na dzisiejszą niedzielę.

O posprzątanie świątyni, jak również porządki wokół kościoła w przyszłą sobotę o godzinie 9.00 prosimy rodziców kandydatów do bierzmowania oraz samych zainteresowanych.

Bóg zapłać mieszkańcom ról, które przy okazji zamawiania mszy o urodzaje złożyły ofiarę na kościół; jak również wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom za ofiary przeznaczone na utrzymanie naszego kościoła, które zostały przekazane osobiście lub poprzez wpłatę na konto parafialne.

O godz. 15.00 zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo majowe.

W tygodniu transmisja majówki codziennie o godzinie 17.15. W poniedziałki, środy i piątki w ramach nabożeństwa katechezy o mszy św. dla dzieci pierwszokomunijnych i rocznicowych pt. „Idziemy na spotkanie z Jezusem”.

Zgodnie z wprowadzeniem kolejnego etapu znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem zachęcamy do uczestnictwa w mszach świętych i nabożeństwach majowych w kościele, zwłaszcza lektorów i starszych ministrantów.

We wtorek – w Dniu Matki – otaczamy modlitwą wszystkie Mamy i życzymy, aby wstawiennictwo Matki Bożej było udziałem każdej rodzicielki, a wdzięczność pociech była codzienną radością.

1 czerwca w naszej Parafii z zachowaniem zasad bezpieczeństwa w czasie pandemii, w 4 grupach będzie miał miejsce Sakrament Bierzmowania, którego udzieli ks. bp Janusz Mastalski. Młodzież i ich rodziny wspierajmy modlitwą, aby łaska Ducha Świętego przemieniała każdego w chrześcijańskim powołaniu.

Od jutra rozpoczynamy próby kandydatów przed bierzmowaniem z udziałem świadków.

Jutro w poniedziałek (25 maja) – o godzinie 19:00 próba młodzieży z klasy ósmej z Tokarni.

We wtorek (26 maja) – o godzinie 19:00 próba młodzieży z klasy ósmej z Więcierży.

W środę (27 maja) o godzinie 19:00 próba absolwentów z byłej klasy 8A z Tokarni wraz z absolwentami z byłej klasy 8 z Więcierży (od początku listy do numeru 10).

W czwartek (28 maja) o godzinie 19:00 próba absolwentów z byłej klasy 8B z Tokarni wraz z absolwentami z byłej klasy 8 z Więcierży (numery od 11 do końca).

Spowiedź młodzieży, rodziców i świadków w Kaplicy Pojednania, codziennie od godziny 17.00. Do dyspozycji mamy tylko jeden konfesjonał, stąd prośba, aby nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę.

W najbliższy piątek o godzinie 19.30 spotkanie online i ostatnia katecheza dla bierzmowanych.

W sobotę msze święte niedzielne z kazaniem o godzinie 18.00 i 19.30. Porządek mszy świętych w niedzielę: 7.00; 9.00; 11.00; 12.30; 15.30 i 17.00.

W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy + Mateusza Wichra. Polećmy naszego Brata Bożemu Miłosierdziu.

Zbawiciel zapewnia: „Oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata”. Niech łaska Ducha Świętego pomaga nam doświadczyć obecności Zbawiciela.