Dziękujemy mieszkańcom roli Tarnów za posprzątanie świątyni oraz złożoną ofiarę na kościół. O porządki w tym tygodniu prosimy mieszkańców ról: Florki, Filia i Barnasiówka.

Nabożeństwo czerwcowe z Litanią do NSPJ codziennie o godz. 17.30. W niedzielę o godz. 15.00.

Dobiega końca budowa rusztowania. W przyszłym tygodniu planujemy rozpocząć prace związane z iluminacją (doświetleniem) naszej świątyni i malowaniem polichromii kościoła, które w pierwszej fazie potrwa do Bożego Narodzenia. Z tego powodu przepraszamy za wszelkie niedogodności, prosimy o wyrozumiałość a wszystkim parafianom, którzy swoją modlitwą, oraz darem materialnym wspierają tę inwestycję z całego serca dziękujemy.

Na malowanie kościoła ofiary złożyli: Stanisława i Tadeusz Jędrocha; Joanna i Stanisław Grubarek; Stanisław Mikołajczyk.

Jutro w ramach trwającej Nowenny Jubileuszowej w 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę będziemy modlić się na nabożeństwie czerwcowym za Polskę, naszą Ojczyznę.

Z racji trzeciego piątku miesiąca Godziny Miłosierdzia. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe, po nim msza św. za zmarłych. O godz. 20.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia, Apel Jasnogórski i indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

W piątek w godz. Od 16.00 do 19.00 w salonie fryzjerskim u. p. Doroty Jędrochy będzie możliwość ścięcia włosów, które zostaną przeznaczone na peruki dla dzieci onkologicznych. Dziękujemy

W najbliższą niedzielę składka przeznaczona na malowanie kościoła.

W najbliższą sobotę, tj. 16 czerwca organizujemy wyjazd na ogólnopolską Pielgrzymkę Arcybractwa Honorowej Straży NSPJ na Jasną Górę. Wyjazd z parkingu sprzed kościoła o godz. 6.00. Zapisy u p. Anny Hanusiak do 12 czerwca.

Z kolei 17 czerwca w imieniu Dyrektora GOKiS zapraszamy na Festyn Sportowy, który odbędzie się na stadionie GKS Beskid Tokarnia. Rozpoczęcie o godz. 16.00.

Dnia 26 czerwca (wtorek) Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ organizuje wyjazd do Zubrzycy Górnej, do naszego starego, zabytkowego kościółka. Zapisy u p. Anny Hanusiak do 22 czerwca lub w zakrystii po zakończonej mszy św. Wyjazd o godz. 15.00.

Rodziców dzieci, które wyjeżdżają na parafialną kolonię nad morze zapraszamy po zakończonej mszy św. do zakrystii po odbiór kart kolonijnych.

Wszystkim, życzymy błogosławionej niedzieli. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.