W niedzielę, 26 września br. będziemy gościć w naszej parafialnej wspólnocie przedstawicieli III zakonu Paulistów, którzy zaproponują nam Ewangelię na każdy dzień 2022r.

Można je będzie nabyć po każdej Mszy Świętej.

Mamy nadzieję,że ta kolejna akcja duszpasterska przyczyni się do częstszego sięgania po Ewangelię i życia Słowem Bożym na co dzień.

To propozycja dla tych, którzy chcą zaprosić Boga i Jego słowo do swojego życia, którzy pragną poszukiwać Jezusa Chrystusa w swojej codzienności i doświadczać Jego uzdrawiającej i umacniającej łaski.

Kieszonkowe wydanie, twarda okładka; zawiera pełny tekst Ewangelii na każdy dzień 2022 roku oraz odnośniki do czytań biblijnych na dany dzień. Każdy przytoczony fragment Ewangelii został opatrzony rozważaniem oraz krótką modlitwą inspirowaną słowem Bożym, które przygotował o. Michał Legan, paulin.

Na końcu umieszczony został dodatek zawierający różne modlitwy chrześcijanina. Obok codziennych modlitw znajdują się tu wybrane litanie, modlitwa różańcowa, nabożeństwo Drogi krzyżowej, tekst Gorzkich żali oraz Komplety − brewiarzowej modlitwy na zakończenie dnia.