Życie ze świadomością, że ma się ciężko chore dziecko jest bardzo trudne, a mając dwie chore córeczki jest niewyobrażalne.

Laurka i Igusia codziennie ciężko pracują nad swoim rozwojem, codziennie walczą z chorobami i trudnościami. Pragną żyć i być kochane. Uczą nas szacunki do życia, cierpliwości w bólu i jak bezgranicznie kochać.

Każdy „grosz” jest ważny, bo wiąże się z między innymi z rehabilitacją, wizytami u neurologopedy czy stertą leków niezbędnych do życia.

Prosimy, jeśli możesz przekaż na rzecz naszych córek 1% podatku, a one odwdzięczą się tak jak umieją najlepiej – najpiękniejszym i najcudowniejszym uśmiechem.

Judyta i Krzysztof Surlas

Dlaczego warto przekazać 1%?

Dlatego, że każdy z nas może to zrobić! Uczynić coś dobrego!

Zawsze warto jest pomagać, szczególnie, że przekazując 1% swojego podatku kompletnie nic nie tracimy i nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. Mamy za to szansę, aby zadecydować o tym, co dalej stanie się z częścią naszego podatku. To Ty wybierasz!

Sama procedura przekazania 1% jest przejrzysta i wygodna: wystarczy, że na swoim formularzu PIT umieścisz numer KRS: 0000248920 wybranej Fundacji „Rozszczepowe Marzenia” działającej przy ul. Fosa 31, 02-768 Warszawa.

Z matematycznego punku widzenia 1%, to zaledwie kropla, nawet nie w morzu, lecz w oceanie potrzeb, których lista jest długa, ale kropla drąży skałę. Każda, nawet najmniejsza pomoc w dążeniu do lepszego jutra jest bardzo ważna, istotna i potrzebna.

Tym, którzy przekażą swój 1% podatku na rzecz naszych małych Parafianek serdecznie dziękujemy! Bóg zapłać!

„Razem możemy więcej”!

Duszpasterze.