Przed nami VI Parafialny Festyn Rodzinny. Do wyznaczonych celów, które nam przyświecają, jak: integracja parafialnej wspólnoty, aktywny wypoczynek w gronie rodzinnym czy powrót do normalności po dwuletniej pandemii dołączamy kolejny, najważniejszy i szczytny cel, jakim jest pomoc dla Kubusia Bierówki, naszego chorego Parafianina.

Jakub w tym roku ukończy 18 lat. Jest niepełnosprawnym, dorastającym chłopcem o głębokim stopniu upośledzenia.

Urodził się zdrowy, ale szybko okazało się, że cierpi na hipoplazję móżdżku, czyli zaburzenie rozwojowe polegające na niepełnym wykształceniu prawej półkuli mózgu.

„Razem możemy więcej”, to motto towarzyszy nam od pierwszego Parafialnego Festynu Rodzinnego.

Wierzymy, że i tym razem, podczas tegorocznego VI Parafialnego Festynu Rodzinnego znowu „razem” pomożemy Kubusiowi w leczeniu, rehabilitacji i zakupie specjalistycznego łózka i wózka inwalidzkiego.