W piątek rozpoczniemy Wielkopostne Rekolekcje Parafialne, które dla dorosłych poprowadzi ceniony kaznodzieja, biblista i rekolekcjonista ks. dr hab. Wojciech Węgrzyniak, wykładowca na UPJP2.

Piątek, 1 kwietnia
godz. 07.00 – msza święta z nauką ogólną. Z racji pierwszego piątku miesiąca po mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu, akt wynagrodzenia i litania do NSPJ.
godz. 16.30 – spowiedź pierwszopiątkowa
godz. 17.15 – Droga Krzyżowa
godz. 18.00 – msza święta z nauką ogólną
godz. 19.30 – Droga Krzyżowa dla młodzieży, zwłaszcza kandydatów do Bierzmowania wraz z Rodzicami

Sobota, 2 kwietnia
godz. 07.00 – msza święta z nauką ogólną. Z racji pierwszej soboty miesiąca po mszy świętej modlitwy wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP i litania do MB Loretańska.
godz. 08.30 – spowiedź dla chorych
godz. 09.00 – msza święta z nauką dla chorych i sakramentem namaszczenia.

Od godz. 10.30 wyruszymy, aby odwiedzić chorych w ich domach. Zapisy chorych w zakrystii. Uprzejmie prosimy o deklarację dwóch kierowców: jednego z Tokarni, a drugiego z Więcierży. Jeśli nie znajdą się chętni, to za organizację transportu kapłana z Najświętszym Sakramentem odpowiedzialni będą członkowie rodzin osób chorych.
godz. 18.00 – msza święta z nauką ogólną.
godz. 19.30 – nauka rekolekcyjna dla młodzieży, szczególnie dla kandydatów do Bierzmowania.

W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.

Niedziela, 3 kwietnia
godz. 07.00 – msza święta z nauką ogólną
godz. 09.00 – msza święta z nauką ogólną
godz. 11.00 – msza święta z nauką ogólną
godz. 15.00 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Składka przeznaczona na dekorację i kwiaty do Bożego Grobu. Bezpośrednio po tym nabożeństwie msza święta z nauką ogólną.

Spowiedź w niedzielę co najmniej 15 minut przed mszą świętą.

Rekolekcje dla dzieci wygłosi ks. Andrzej Ziółkowski, wykładowca teologii pastoralnej i homiletyki, autor wielu książek poświęconych homiliom i katechezom dla dzieci.

Rekolekcje dla dzieci rozpoczniemy w poniedziałek, tj. 4 kwietnia i zakończymy we środę 6 kwietnia.

Poniedziałek, 4 kwietnia

Wtorek, 5 kwietnia