W dniach 6-13 kwietnia 2024 r. w Archidiecezji Krakowskiej odbędzie się peregrynacja relikwii bł. Rodziny Ulmów.

Nasza Parafia została zaproszona do wspólnej modlitwy w dniach 7 – 8 kwietnia br. w Sanktuarium Matki Bożej Pani Myślenickiej w Myślenicach.

Dnia 7 kwietnia, w Niedzielę Miłosierdzia będzie miało miejsce uroczyste wprowadzenie relikwii bł. Rodziny Ulmów. O godzinie 18.00 rozpocznie się msza święta pod przewodnictwem bp. Janusza Mastalskiego. Relikwie pożegnamy w poniedziałek 8 kwietnia modlitwą o godzinie 15.00.

Dnia 8 kwietnia, w poniedziałek, o godzinie 9.00 zostanie odprawiona msza święta z obrzędem Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W tej mszy świętej uczestniczy także nasz Dekanat Pcim, do którego należy msza parafialna wspólnota.

Zapraszamy przede wszystkim Róże Różańcowe, Arcybractwo Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca NMP, Apostolstwo Pomocy Duszom w Czyśćcu Cierpiącym, Koło Przyjaciół Radia Maryja, Apostolat „Margaretka” oraz osoby, które pragną włączyć się w Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

Program peregrynacji: