MECENASI FESTYNU:

Dorota i Jan Jędrocha
Małgorzata i Adam Tajs
Piotr Pasiowiec z rodziną
Grzegorz Kozioł & Katarzyna Knapik – Firma „FLORA”
Janina i Zdzisław Jątyka
Grażyna i Tomasz Wietrzyk
Tadeusz i Stanisław Gawlak – Firma „KUDŁA”
Katarzyna i Krzysztof Korzeń
Zofia i Stanisław Korabik
Anna i Marian Hanusiak

PARTNERZY:

Ryszard Zawadzki – Firma „Jurajska” (Monika Stefanik)
Józef Górka – „Wędzonka” Myślenice
Jan Burkat – „Stara Cegielnia” z Myślenic
Józef Wróbel – Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” Tokarnia

KOMITET ORGANIZACYJNY:

Barbara Makusek; Marzena Makusek, Sylwia Makusek; Małgorzata Majerek; Grażyna Wietrzyk; Barbara Hanusiak; Katarzyna Winter; Agnieszka Winter-Fita; Agata Jugowiec; Edyta Funek; Michalina Klimas; Małgorzata Dziubras; Teresa Hans; Monika Jątyka; Katarzyna Korzeń; Marta i Walenty Hanusiak; Katarzyna i Dariusz Hanusiak; Zofia Korabik; Sylwia Mirowska-Ignacok; Małgorzata Tajs; Janusz Jędrocha; Dorota Jędrocha; Stanisław Wróbel; Wojciech Pęcek; Bartłomiej Dyrcz.

Kochani, bez Was nic byśmy nie zrobili. Dobrze, że jesteście! Dziękujemy, że Wam się chce. Że mimo swoich obowiązków znajdujecie czas na sprawy parafialne. Niech Wam Bóg da niebo.

Wyrazy wdzięczności dla tych, którzy podzielili się z nami swoim talentem artystycznym: Stanisław Nawara; Józef Wrona; Stanisław Winter; Anna Wolska; Sylwia Mirowska-Ignacok; Maria Worwa; Zdzisław Bednarz; Janusz Jędrocha (Orkiestra Dęta OSP Tokarnia); Lost InDeSyti, Bartłomiej Dyrcz i Ex Nihilo, Teresa Hans i schola „Śnieżnej Pani”; Mariusz Śmiałek „Tylko Jezus”.

„Co masz czego byś nie otrzymał” – mówi Biblia. Dziękujemy, że rozumiecie te słowa i dzielicie się z nami sztuką, którą tworzycie i światem piękna, wrażliwości, kolorów i dźwięków do którego nas zapraszacie.

Podziękowania dla tych, którzy zadbali o nasze bezpieczeństwo: Tomasz Śmietana (Służba Malta Oddział Myślenice) i Stanisław Wróbel (Ochotnicza Straż Pożarna Tokarnia).

Swoje wsparcie rzeczowe w organizacji naszego Pikniku Rodzinnego okazali: Termy Bukovina; Termy Szaflary; Chochołowskie Termy; Park Wodny w Krakowie; Gorący Potok; Park Linowy „Małpi Gaj” (Myślenice Sport Arena); Hurtownia „ELEKTRET” Mszana Dolna; Firma „ALDA” z Myślenic; Centrum Ogrodnicze „Amarylis” z Osieczan; P.H.U. „Sport Plus” z Myślenic; p. Zofia i Kazimierz Kania; Pizzeria „Tina” Skomielna Czarna; „Przystań Tokarnia”; Piramida Fitness Club, „Korzenna Kawiarnia & Bistro”; Zofia i Kazimierz Kania; Ewa i Bogusław Kawończyk; Zofia i Jan Janiccy; Małgorzata i Zdzisław Majerek; Małgorzata Żądło; Kinga Hans – Kompleks „Świętokrzyska Polana”; Bartłomiej Dyrcz – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Tokarni; Wojciech Pęcek, prezes OSP Tokarnia; Grzegorz Słonina – Bogdanówka.

Słowa wdzięczności dla p. Ireny Lorek i Małgorzaty Hodany za nieocenioną pomoc: przyjęcie gości, życzliwość, uśmiech a przede wszystkim cierpliwość i wyrozumiałość.

Dziękujemy Mecenasom, Organizatorom, Darczyńcom – wszystkim ludziom dobrej woli za okazaną pomoc, serdeczność, życzliwe słowo i wsparcie. Dzięki Wam mógł powstać ten Piknik. Bóg Wam zapłać. Niech dobro okazane powróci do Was, do Waszych rodzin i do Waszych serc ze zwielokrotnioną siłą i mocą.