Drodzy Parafianie i Goście!
Niech Jezus Cierpiący przymnaża Wam męstwa i odwagi.
Niech Chrystus Zmartwychwstały ubogaca Was radością i pokojem.
Niech Żyjący Pan będzie Waszym Przewodnikiem na drodze wiary w tym czasie wielkiej próby.
Wraz z darem modlitwy, zdrowia i nadziei przy świątecznym stole.

Błogosławionej Paschy.

Figura Zmartwychwstałego autorstwa p. Józefa Wrony, ludowego rzeźbiarza i długoletniego kościelnego.

*    *   *

Mimo wszystkich ograniczeń i trudności w przeżywaniu Wielkiego Postu i Świąt Wielkanocnych, mamy nadzieję, że Wszystkim nam udało się przeżyć głęboko i duchowo ten wyjątkowy czas. Serdecznie dziękujemy tym, którzy nam w tym pomogli: naszym kapłanom za ich posługę duszpasterską, panu Organiście i panu Kościelnemu, którzy tak wiernie i z wielkim poświęceniem służą Panu Jezusowi i Jego Matce.

Dziękujemy pani Annie Hanusiak i pani Marii Filipek za przygotowanie kolorowych palm, z których słynie nasza parafia, a którymi został ozdobiony ołtarz główny na Niedzielę Palmową.

Dziękujemy całej asyście liturgicznej za piękny śpiew, komentarze, czytania, za całą przepiękną oprawę Triduum Sacrum. Wierzymy, że dbałość o liturgię pozwoliła nam razem, wspólnie przeżywać te wyjątkowe chwile w naszej świątyni i Waszych domach.

Dziękujemy pani Zofii Korabik i pani Sylwii Mirowskiej za przygotowanie – jak co roku od 5 lat – wymownego Grobu Pańskiego.

Dziękujemy także druhom Strażakom za wystawienie Warty Honorowej przy Grobie Pana Jezusa.

Dzięki życzliwej współpracy z p. Józefem możemy w naszych rodzinach uczestniczyć w nabożeństwach poprzez transmisje z naszego kościoła.

Wszystkim wspierającym nasze duszpasterskie wysiłki modlitwą, dobrym i życzliwym słowem składamy serdeczne. Bóg zapłać!