Zaproszenie na XXVIII Pielgrzymkę Rodzin Archidiecezji Krakowskiej
do Kalwarii Zebrzydowskiej

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XXVIII Pielgrzymce Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej. Odbędzie się ona 13 września 2020 r., pod hasłem: „Człowiek jest powołany do pełni życia”.

Pielgrzymka tradycyjnie rozpocznie się nabożeństwem Drogi Krzyżowej z rozważaniami państwa Kingi i Krzysztofa Koehlerów – małżeństwa z Krakowa, o godz. 9.00 przy stacji „u Piłata”. Następnie o godz. 11.30 przy ołtarzu polowym zgromadzimy się na Mszy św. w intencji rodzin i małżeństw naszej Archidiecezji, której będzie przewodniczył abp Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski.

W tym roku wyjątkowo, z powodu epidemii, prosimy o przywiezienie ze sobą swojego ziarna, które po Mszy św. zostanie pobłogosławione przez Księdza Arcybiskupa. Osoby chore i starsze, które nie będą mogły przybyć do Kalwarii, mogą uczestniczyć we Mszy św. za pośrednictwem transmisji online realizowanej na stronie internetowej Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Krakowie (https://wdr.diecezja.pl).

Serdecznie zapraszamy i liczymy na spotkanie w domu naszej Kalwaryjskiej Pani.