W imieniu Rodziców Laury i Igi, naszych Parafianek oraz swoim własnym, zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc do całej naszej parafialnej wspólnoty Matki Bożej Śnieżnej, która jest Opiekunką dzieci.

Najpierw prosimy Was o pomoc duchową. Prosimy o modlitwę. Niech każdy z Was odmówi jedną, dowolną tajemnicę Różańca Świętego i poprosi Panią Tokarską o łaskę powrotu do zdrowia dla Laurki i Igusi. Proście „Śnieżną Panią” o siły dla Rodziców i wszelkie potrzebne łaski dla Esterki, zdrowej i energicznej siostrzyczki chorych dziewczynek.

Prosimy także o pomoc materialną. Przy okazji rozliczenia podatkowego każdy z nas ma okazję, by przekazać swój 1% podatku.

Podaruj 1% podatku dla Laury i Igi Surlas

Fundacja „Rozszczepowe Marzenia”
ul. Fosa 31; 02-768 Warszawa

Bank PKO BP S.A. O/W-wa nr konta:

UWAGA! Koniecznie z dopiskiem: „DLA LAURY SURLAS 1305”

Ta materialna pomoc zostanie przeznaczona przez Rodziców na:
• rehabilitację obu dziewczynek
• komunikacje alternatywną
• wizyty u specjalistów
• leki na padaczkę sprowadzane z Austrii
• zakup leżaka kąpielowego
• wózka dla Laurki
• rehabilitację metodą Vojty
• badania genetyczne WES (obie dziewczynki powinny je wykonać

Potrzebna jest także pomoc rzeczowa. Wymienione poniżej artykuły można przynosić do salki duszpasterskiej przy plebanii – popularnie zwaną „Kurnik” (od strony kuchni) w każdą sobotę do końca MARCA, w godzinach od 9.00 do 10.00.

LISTA NAJPOTRZEBNIEJSZYCH RZECZY:

PAMIĘTAĆ NALEŻY, ABY PRZY ZAKUPIE UWZGLĘDNIĆ DATĘ WAŻNOŚCI / TERMIN PRZYDATNOŚCI.

PAMIETAJMY, ŻE WSZYSTKIE ARTYKUŁY – POZA PAMPERSAMI – POWINNY MIEĆ PRZYNAJMNIEJ JEDNOROCZNY TERMIN WAŻNOŚCI.

1. Pampersy: Super Seni Plus, rozmiar Extra Small 40-60 cm

2. Chusteczki nawilżacjące Huggies / Dada / Babydream / Fred&Flo do pielęgnacji delikatnej skóry dziecka ze specjalnie wyselekcjonowanymi składnikami – bez olejów mineralnych, silikonów, z użyciem łagodnych substancji myjących i o neutralnym pH.

3. Suche chusteczki higieniczne w kartonie przeznaczone do pielęgnacji skóry dziecka, hypoalergiczne.

4. Proszek do prania i płyn Lovela / Jelp

5. Proszek do prania Bryza / E / Persil

6. Płyn do płukania Coccolino / E

7. Podkłady higieniczne np. Seni Soft Super (nieprzemakalne). Rozmiar: 60×60 lub 90×60

8. Emolium Dermocare – emulsja do kąpieli albo krem dla skóry wrażliwej, suchej i skłonnej do alergii

„Życie ze świadomością, że ma się ciężko chore dziecko, jest bardzo trudne, a mając dwie chore córeczki jest niewyobrażalne. Nasze serca krwawią i bolą i jest niesamowicie ciężko.
Dzięki Wam i ogromnym sercom oraz pomocy, z którą tak naprawdę przybiegliście, będziemy mogli Laurce i Igusi zapewnić pomocy której potrzebują. Jesteście niesamowici i nawet w najśmielszych snach nie liczyliśmy na tak wielkie zaangażowanie i wsparcie. Każdy daje coś od siebie, jest to przepiękne. Macie niesamowite serca.

W imieniu dziewczynek na Wasze ręce składam największe podziękowanie: ich uśmiechy i radość. To co w życiu najważniejsze i będące jego największym sensem. Nie ma nic cenniejszego niż beztroski uśmiech dziecka”.
Judyta i Krzysztof