Kalwaria Tokarska autorstwa Józefa Wrony bardzo spodobała się Mietkowi Szcześniakowi, który nawiedził naszą miejscowość.

IMG_1296
„Ze wzruszeniem podziwiam Pańską wyobraźnię, wrażliwość, talent, który podarował Pan wszystkim, którzy chodzą teraz pańskimi ścieżkami…” – napisał wyjątkowy Gość w Księdze Pamiątkowej w jednej z kapliczek.

IMG_1311

IMG_1314

IMG_1293

IMG_1326

Po majówce w plenerze i spacerku po Urbaniej Górze Mietek odwiedził pana Józefa, który bardzo się ucieszył z wizyty niezapowiedzianego Gościa.

IMG_1328

IMG_1338

P.S.

Już niebawem nowa płyta Mietka Szcześniaka. Mądre teksty ks. Jana Twardowskiego, boska muzyka i ten cudowny, czarujący głos… Z wielką radością dzielimy się jednym z utworów z tej płyty.

Mamy nadzieję, że jesienią będziemy mogli wysłuchać wszystkich piosenek z nowej płyty w naszym parafialnym kościele.